ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ Αταλάντη,Μαλεσίνα,Μαρτίνο,Λιβανάτες,(Αρκιτσα, Έξαρχος,Καλαποδι,Κυρτωνη,Τραγάνα,κλπ)

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ στο blog των πολιτων του δημου ΛΟΚΡΩΝ , αφηστε την γνωμη σας το σχολιο σας, το άρθρο σας ελευθερα... αρκει μην υπαρχουν προσωπικες υβρεις, εξαλλου ο καθενας που γραφει ειναι και υπευθυνος για αυτα που γραφει...

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ με τα ΝΕΑ του δήμου ΛΟΚΡΩΝ , e-mail : alexiouargyris@hotmail.com , alexiou.argyris@gmail.com και ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ : 2233022231,ΦΑΞ 2233022606 και τηλ. Δημάρχου :2233081015

ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ Αταλάντη,Μαλεσίνα,Μαρτίνο,Λιβανάτες και οι κοινοτητες: Αρκιτσα,Τραγάνα,Έξαρχος,Καλαποδι,Λαρυμνα, Κυρτωνη,Θεολογος,Κυπαρισσι,Προσκυνας,Μεγαπλατανος,Γολεμι, Μαζι.

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΔHMOY ΛΟΚΡΩΝ

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΔHMOY ΛΟΚΡΩΝ
Δημαρχείο 22330- 22231 / 22374 Δήμαρχος 22330-81015 Δασαρχείο 22330-22171 Αγροτική Τράπεζα 22330-22427 Αστυνομία 22330-81000 Αρχαιλογικό Μουσείο 22330-89210 Αγρονομίο 22330-22436 Πυροσβεστική 22330-80844 Δημοτική Βιβλιοθήκη 22330-80016 Δημοτικό Στάδιο 22330-23677 ΔΕΗ 22330-81012 και βλάβες 22330-81013 Ειρηνοδικείο 22330-22311 ΕΛΤΑ 22330-22258 Γραφείο Συγκοινωνιών ΚΤΕΛ 22330-80214 Γραφείο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης 22330- 24451 Πολεοδομία 22333-51300 Εφορία 22330-22122 Ενωση Γεωργικών συναιτερισμών 22330-22636 ΙΚΑ 22330-89062 Κτηματολόγιο 222330-22278 Κέντρο Υγείας 22333-50011 ΚΑΠΗ 22330-22766 ΚΕΠ 22330-23900 ΚΤΕΛ 22330-22236 Αγροτικό Κτηνιατρείο 22330-22351 Λημεναρχείο Σκάλας 22330-31108 Στρατιωτική Βάση ΝΑΤΟ 2230-22425 ΟΤΕ 22330-22499 Εθνική Τράπεζα 22330-22226 Τμήμα Επιθεώρησης 22330-22890 Τμήμα Χημικών Υπηρεσιών 22330-23000

Υπηρεσίες Δήμου:
- Υπηρεσία Δημοτολογίων (τηλέφωνο: 2233022374) - Υπηρεσία Ύδρευσης (τηλέφωνο: 2233022374) - Γραφείο Δημοτικού Συμβουλίου και Δημαρχιακής Επιτροπής -Γραφείο Προμηθειών (τηλέφωνο: 2233022374) - Οικονομική Υπηρεσία (τηλ. 2233022495) - Ταμειακή Υπηρεσία (τηλ. 2233022495) - Τεχνική Υπηρεσία (τηλ. 2233081003) - Γραφείο Ανάπτυξης και Προγραμματισμού ΕΛΓΑ (τηλ. 2233081003) - Πρόνοια (τηλ 2233081052)

Τρίτη, 29 Απριλίου 2014

Το Ψηφοδέλτιο της "ΕΝΩΤΙΚΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΛΟΚΡΩΝ" του Γ.ΣΚΑΜΠΕΡΔΟΠΟΥΛΟΥ για το Δήμο Λοκρών.




ΕΝΩΤΙΚΗ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΛΟΚΡΩΝ


Υποψήφιος Δήμαρχος : ΣΚΑΜΠΕΡΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος του Θεμιστοκλή


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ


1. ΑΛΕΞΙΟΥ Ανάργυρος του Αλεξάνδρου

2. ΑΣΤΕΡΙΟΥ Ερμόλαος του Αναστασίου

3. ΓΡΙΑΓΓΕΛΟΥ Παναγιώτης του Χρήστου

4. ΚΑΪΔΑ Ιωάννα του Σταύρου

5. ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ-ΓΡΙΑΓΓΕΛΟΥ Αναστασία του Βασιλείου

6. ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ Δημήτριος του Σταύρου

7. ΚΟΛΙΟΦΟΥΤΗ Ασημούλα του Χρίστου

8. ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Πέτρος του Κωνσταντίνου

9. ΚΥΡΙΑΖΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ Ελένη του Αθανασίου

10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Αντώνιος του Ζήση

11. ΛΥΓΔΗΣ Ευάγγελος του Αθανασίου

12. ΜΕΡΜΥΓΚΑΣ Αθανάσιος του Δημητρίου

13. ΜΟΡΩΝΗΣ Χρήστος του Γεωργίου

14. ΠΑΤΤΑΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου

15. ΠΑΣΧΟΥ Αθανασία του Θεοδώρου

16. ΡΑΠΤΗΣ Ηλίας του Γεωργίου

17. ΣΚΑΜΠΕΡΔΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία -Ναταλία του Νικολάου

18. ΣΟΥΛΑΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος του Αθανασίου

19. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ Κωνσταντίνα του Αθανασίου

20. ΤΑΝΤΟΣ Βασίλειος του Αθανασίου

21. ΤΑΤΣΗ Αγαθή του Παναγιώτη

22. ΤΣΑΜΠΑΣ Δημήτριος του Βασιλείου

23. ΤΣΕΡΤΟΣ Κωνσταντίνος του Γεωργίου

24. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Ευαγγελία-Δήμητρα του Ιωάννη

25. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Ελένη του Λάμπρου

26. ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ


1. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης του Γεωργίου

2. ΓΚΕΡΛΕΣ Ιωάννης του Γεωργίου

3. ΚΑΤΣΑΡΟΣ Ιωάννης του Κωνσταντίνου

4. ΠΑΣΣΑΣ Κωνσταντίνος του Νικολάου

5. ΣΟΡΟΠΑΝΗ Ελένη του Ανέστη

6. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Νικόλαος του Αποστόλου

7. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Αντώνιος του Ανδρέα

8. ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΥ Κωνσταντίνα του Αγγελή


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ


1. ΔΟΥΡΟΣ Κωνσταντίνος του Βασιλείου

2. ΚΑΖΑΝΑΣ Τριαντάφυλλος του Ιωάννη

3. ΛΙΝΤΖΟΣ Ιωάννης του Δημητρίου

4. ΜΑΡΤΙΝΟΥ Θεόδωρος του Γεωργίου

5. ΜΟΥΤΣΙΟΣ Αγγελος του Αλεξάνδρου

6. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης του Ανέστη

7. ΦΟΥΡΛΕΜΑΔΗΣ Αγγελος του Γεωργίου

8. ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ Κωνσταντίνος του Χρήστου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ


1. ΖΩΝΤΟΣ Γεώργιος του Μάρκου

2. ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ Γεώργιος του Νικολάου

3. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Γεώργιος του Μιχαήλ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ


1. ΑΝΔΡΩΝΗΣ Βασίλειος του Κωνσταντίνου

2. ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος του Ευσταθίου

3. ΚΥΨΙΔΗΣ Κωνσταντίνος του Μάριου

4. ΛΑΓΟΣ Δημήτριος του Χρήστου

5. ΠΑΤΤΑ Ελένη του Δημητρίου

6. ΤΣΙΩΚΟΣ Γεώργιος του Ιάσωνα

7. ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΥ Αργυρώ του Κωνσταντίνου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ


1. ΔΗΜΟΥ Χρυσοβαλάντης του Αγγελή

2. ΚΑΛΟΤΥΧΟΥ Κωνσταντία του Βασιλείου

3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ευστάθιος του Δημητρίου

4. ΦΩΚΟΥ Αικατερίνη του Βασιλείου

5. ΧΡΗΣΤΟΥ Γιαννούλα του Παρασκευά


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

1. ΓΟΥΡΝΑΣ Θωμογιάννης του Γεωργίου

2. ΛΙΝΤΖΟΣ Δημήτριος του Χαραλάμπους

3. ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ Ασημίνα του Νικολάου

4. ΚΟΥΡΟΣ Ανέστης του Παρασκευά

5. ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ Ανδριάνα του Γεωργίου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ


1. ΓΙΑΓΚΟΥ Αικατερίνη του Δημητρίου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ


1. ΑΝΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κυριάκος του Δημητρίου

2. ΒΑΡΛΑΜΗΣ Κωνσταντίνος του Ηρακλή

3. ΣΑΚΚΑ-ΜΠΟΧΩΡΗΤΗ Μαρίκα του Κωνσταντίνου

4. ΧΑΧΑΛΗΣ Νικόλαος του Δήμου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΟΥΛΕΜΙΟΥ


ΤΡΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ Ευστάθιος του Αθανασίου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΞΑΡΧΟΥ


ΠΑΠΑΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος του Κωνσταντίνου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ


ΜΟΔΙΑΤΗΣ Δημήτριος του Ιωάννη


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΙΟΥ


ΖΥΓΟΚΩΣΤΑΣ Ανάργυρος του Παναγιώτη


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΤΩΝΗΣ


1. ΑΝΕΣΤΗΣ Δημήτριος του Σπύρου

2. ΚΥΡΙΑΚΟΥ Γεώργιος του Σπύρου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΑΡΥΜΝΑΣ


1. ΜΠΕΡΔΟΣ Αθανάσιος του Γεωργίου

2. ΝΙΚΟΥ Ευανθία του Κωνσταντίνου

3. ΤΣΕΛΕΜΑΡΚΟΣ Κωνσταντίνος του Χρίστου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΠΛΑΤΑΝΟΥ


1. ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ Αθανάσιος του Γεωργίου

2. ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ Οδυσσέας του Κωνσταντίνου

3. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Χρίστος του Κωνσταντίνου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΣΚΥΝΑ


1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΣ Ιωάννης του Γεωργίου

2. ΜΑΚΡΗΣ Γεώργιος του Ζαφειρίου


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ


1. ΙΓΓΛΕΖΟΣ Αναστάσιος του Κωνσταντίνου

2. ΛΑΪΟΣ Λουκάς του Νικολάου

3. ΣΚΑΜΑΚΗ Χριστίνα του Βασιλείου

4. ΣΠΑΝΟΣ Δημήτριος του Νικολάου
Δημοσίευση σχολίου