ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ Αταλάντη,Μαλεσίνα,Μαρτίνο,Λιβανάτες,(Αρκιτσα, Έξαρχος,Καλαποδι,Κυρτωνη,Τραγάνα,κλπ)

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑΤΕ στο blog των πολιτων του δημου ΛΟΚΡΩΝ , αφηστε την γνωμη σας το σχολιο σας, το άρθρο σας ελευθερα... αρκει μην υπαρχουν προσωπικες υβρεις, εξαλλου ο καθενας που γραφει ειναι και υπευθυνος για αυτα που γραφει...

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ με τα ΝΕΑ του δήμου ΛΟΚΡΩΝ , e-mail : alexiouargyris@hotmail.com , alexiou.argyris@gmail.com και ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ : 2233022231,ΦΑΞ 2233022606 και τηλ. Δημάρχου :2233081015

ΔΗΜΟΣ ΛΟΚΡΩΝ Αταλάντη,Μαλεσίνα,Μαρτίνο,Λιβανάτες και οι κοινοτητες: Αρκιτσα,Τραγάνα,Έξαρχος,Καλαποδι,Λαρυμνα, Κυρτωνη,Θεολογος,Κυπαρισσι,Προσκυνας,Μεγαπλατανος,Γολεμι, Μαζι.

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΔHMOY ΛΟΚΡΩΝ

ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΔHMOY ΛΟΚΡΩΝ
Δημαρχείο 22330- 22231 / 22374 Δήμαρχος 22330-81015 Δασαρχείο 22330-22171 Αγροτική Τράπεζα 22330-22427 Αστυνομία 22330-81000 Αρχαιλογικό Μουσείο 22330-89210 Αγρονομίο 22330-22436 Πυροσβεστική 22330-80844 Δημοτική Βιβλιοθήκη 22330-80016 Δημοτικό Στάδιο 22330-23677 ΔΕΗ 22330-81012 και βλάβες 22330-81013 Ειρηνοδικείο 22330-22311 ΕΛΤΑ 22330-22258 Γραφείο Συγκοινωνιών ΚΤΕΛ 22330-80214 Γραφείο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης 22330- 24451 Πολεοδομία 22333-51300 Εφορία 22330-22122 Ενωση Γεωργικών συναιτερισμών 22330-22636 ΙΚΑ 22330-89062 Κτηματολόγιο 222330-22278 Κέντρο Υγείας 22333-50011 ΚΑΠΗ 22330-22766 ΚΕΠ 22330-23900 ΚΤΕΛ 22330-22236 Αγροτικό Κτηνιατρείο 22330-22351 Λημεναρχείο Σκάλας 22330-31108 Στρατιωτική Βάση ΝΑΤΟ 2230-22425 ΟΤΕ 22330-22499 Εθνική Τράπεζα 22330-22226 Τμήμα Επιθεώρησης 22330-22890 Τμήμα Χημικών Υπηρεσιών 22330-23000

Υπηρεσίες Δήμου:
- Υπηρεσία Δημοτολογίων (τηλέφωνο: 2233022374) - Υπηρεσία Ύδρευσης (τηλέφωνο: 2233022374) - Γραφείο Δημοτικού Συμβουλίου και Δημαρχιακής Επιτροπής -Γραφείο Προμηθειών (τηλέφωνο: 2233022374) - Οικονομική Υπηρεσία (τηλ. 2233022495) - Ταμειακή Υπηρεσία (τηλ. 2233022495) - Τεχνική Υπηρεσία (τηλ. 2233081003) - Γραφείο Ανάπτυξης και Προγραμματισμού ΕΛΓΑ (τηλ. 2233081003) - Πρόνοια (τηλ 2233081052)

Σάββατο, 23 Οκτωβρίου 2010

Πόσους ΣΤΑΥΡΟΥΣ βαζουμε και που, στο ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ .


Αλεξιου Αργυρης υποψ. δημοτικος συμβουλος περιφερειας ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ,ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΔ ΤΡΑΓΑΝΑΣ


Αλεξιου Αργυρης: ας πουμε οτι το ψηφοδελτιο για μια δημοτικη κοινοτητα πχ την ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ.
ΠΟΣΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥΣ βαζουμε και που, στο ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ (στο εδω παραδειγμα αναφερουμε ψηφοδελτιο της ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΛΟΚΡΩΝ) ΚΑΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ.

1.ΒΑΖΟΥΜΕ(1) ΕΝΑΝ ΣΤΑΥΡΟ σε ΜΙΑ απο ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ δηλ. ή εναν σταυρο στην εκλ.περιφ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ που εχει υποψηφιους ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ και απο τα χωρια ΚΥΡΤΩΝΗ και ΤΡΑΓΑΝΑ, ή εναν σταυρο στην εκλ.περιφ. ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ που εχει υποψηφιους απο τα χωρια ΑΡΚΙΤΣΑ ,ΓΟΛΕΜΙ ή εναν σταυρο στην εκλ.περιφ.ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ που εχει υποψηφιους και απο την ΛΑΡΥΜΝΑ....
ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΟΝΟΝ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΟΝΟ απο τους υπολοιπους ΠΡΩΗΝ δημους αλλιως θα ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΡΟ.

2.ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ (3) ΤΡΕΙΣ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ στο εδω παραδειγμα μας εκλ.περιφ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

3.ΒΑΖΟΥΜΕ (2) ΣΤΑΥΡΟΥΣ για την ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ εκει δηλαδη που ηταν οι εδρες των πρωην δημων στο εδω παραδειγμα μας ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΗΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ .... ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ.... και πιο κατω- κατω θα δουμε ενα παραδειγμα με ψηφοδελτιο ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ.

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΛΟΚΡΩΝ"
ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ υποψηφιος ΔΗΜΑΡΧΟΣ





ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

(1) ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΣΕ ΜΙΑ (1) ΜΟΝΟ ΕΚΛΟΓ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ή ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ή ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ ή ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ


Α.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΒΑΓΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
4. ΔΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΖΑΙΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΑΝΤΟΥ
8. ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΖΑΧΑΡΗ
9. ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΖΗΣΗ
11. ΜΑΝΩΛΑΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
12. ΜΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΣΠΑΝΟΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ
14. ΤΣΕΡΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
16. ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ

1. ΓΚΕΡΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
3. ΚΑΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4. ΚΛΩΤΣΟΤΗΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΜΕΧΡΙ (3) ΣΤΑΥΡΟΥΣ

1. ΓΟΥΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΚΟΥ
3. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
4. ΚΟΓΙΩΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΚΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
7. ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
8. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΠΕΡΛΕΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΟΥ

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΑΡΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΔΑΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΟΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
6. ΜΠΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΣΤΕΦΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ


(2) ΔΥΟ ΣΤΑΥΡΟΥΣ


ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

1. ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΚΑΖΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΓΙΩΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΟΥΚΑ
4. ΜΠΛΟΝΤΖΟΥ ΑΚΡΙΒΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
6. ΨΑΡΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

β.ΠΟΣΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΒΑΖΟΥΜΕ
ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ και για το παραδειγμα μας εδω ειναι το ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝΗΚΕΙ στην ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ και ΙΣΧΥΟΥΝ για ολες τις αλλες ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΤΑ ΙΔΙΑ για την ποσοτητα των σταυρων και που?

1.ΒΑΖΟΥΜΕ(1) ΕΝΑΝ ΣΤΑΥΡΟ σε ΜΙΑ απο ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΚΛΟΓΙΚΕΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΕΣ δηλ. ή εναν σταυρο στην εκλ.περιφ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ που εχει υποψηφιους ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ και απο τα χωρια ΚΥΡΤΩΝΗ και ΤΡΑΓΑΝΑ, ή εναν σταυρο στην εκλ.περιφ. ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ που εχει υποψηφιους απο τα χωρια ΑΡΚΙΤΣΑ ,ΓΟΛΕΜΙ ή εναν σταυρο στην εκλ.περιφ.ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ που εχει υποψηφιους και απο την ΛΑΡΥΜΝΑ....

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΟΝΟΝ ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑΝ απο τους υπολοιπους ΠΡΩΗΝ δημους αλλιως θα ΕΙΝΑΙ ΑΚΥΡΟ.


2.ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ (3) ΤΡΕΙΣ ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΜΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ στο εδω παραδειγμα μας εκλ.περιφ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

3.ΒΑΖΟΥΜΕ (1) ΣΤΑΥΡΟ για την ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ εκει δηλαδη που ηταν ΤΟΠΙΚΑ ΔΙΑΜΕΡΙΜΑΤΑ των πρωην δημων στο εδω παραδειγμα μας ΤΟΠΙΚΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΚΥΝΑ

ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΚΥΝΑ στην ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ... ΑΛΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΘΑ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ....

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ "ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΙΑ ΛΟΚΡΩΝ"
ΛΙΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ υποψηφιος ΔΗΜΑΡΧΟΣ




ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

(1) ΕΝΑ ΣΤΑΥΡΟ ΣΕ ΜΙΑ (1) ΜΟΝΟ ΕΚΛΟΓ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ή ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ή ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ ή ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ


Α.ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2. ΒΑΓΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
3. ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
4. ΔΟΥΜΠΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΖΑΙΜΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
6. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΤΡΑΝΤΟΥ
8. ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΖΑΧΑΡΗ
9. ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΖΗΣΗ
11. ΜΑΝΩΛΑΙΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
12. ΜΟΡΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΣΠΑΝΟΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΙΣΤΟΥ
14. ΤΣΕΡΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
16. ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

Β. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΑΦΝΟΥΣΙΩΝ

1. ΓΚΕΡΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
3. ΚΑΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ
4. ΚΛΩΤΣΟΤΗΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
8. ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

Γ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΜΕΧΡΙ (3) ΣΤΑΥΡΟΥΣ

1. ΓΟΥΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2. ΔΟΥΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΚΟΥ
3. ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
4. ΚΟΓΙΩΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
5. ΚΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΜΠΕΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
7. ΜΠΟΝΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΡΚΟΥ
8. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9. ΠΕΡΛΕΠΕΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΠΥΡΟΥ

Δ. ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΠΟΥΝΤΙΩΝ

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΚΡΙΤΖΑΠΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΔΑΡΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΔΑΡΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΚΟΥΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
6. ΜΠΩΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
7. ΣΟΥΡΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΣΤΕΦΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΣΚΥΝΑ

ΕΝΑΝ (1) ΣΤΑΥΡΟ

1. ΔΕΔΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΟΛΙΟΦΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝ/ΝΟΥ
Δημοσίευση σχολίου